Elementor #549

Безкоштовна консультація нотаріуса в нашому офісі

Наші клієнти:

ПРО НАС:

У різних життєвих ситуаціях людям можуть знадобитися послуги нотаріуса: складання довіреності, оформлення покупки нерухомості, дозвіл на виїзд дитини за кордон, оформлення спадщини та багато іншого. Іноді може знадобитися просто консультація.

Нотаріальна контора Шаповаленко Анатолія Івановича розташована в Києві. Ми надаємо широкий спектр нотаріальних послуг. Ви можете в будь-який час звернутися до нас за консультацією. Нотаріус уважно Вас вислухає, з розумінням поставиться до Вашого питання, проконсультує.

Головна мета роботи нашої нотаріальної контори — це надання кваліфікованої допомоги. Наша діяльність заснована на знаннях всіх актуальних норм законодавства України, колосальному досвіді в нотаріальній сфері, професіоналізмі, чесності, відкритості.

Завдяки багатолітньому стажу роботи та постійному підвищенню кваліфікації, приватний нотаріус Шаповаленко Анатолій Іванович зможе допомогти Вам навіть в найскладніших ситуаціях.

Ми цінуємо кожного клієнта і піклуємося по свою репутацію. Тому, гарантуємо конфіденційність, професіоналізм, доброзичливість і оперативність під час надання нотаріальних послуг.

Види нотаріальних послуг, що надаються:

Звертаючись до нас, Ви отримуєте висококваліфіковану допомогу нотаріуса.
До Вашої уваги рекомендуються такі види нотаріальних послуг:
Оформлення будь-яких
видів договір
Якщо Вам необхідно юридично закріпити домовленість, Ви можете сміливо приходити в нашу нотаріальну контору. Зауважимо, що існують види договорів, які підлягають обов’язковому нотаріальному посвідченню. Нотаріус ретельно перевірить договір на відповідність документа чинному законодавству і надасть йому законну силу.
Державна реєстрація підприємств

Приватний нотаріус Шаповаленко Анатолій Іванович надає повний спектр послуг з реєстрації різних видів бізнесу і права власності (Реєстрація ФОП, реєстрація ТОВ та інших). А також припинення їх діяльності.

Засвідчення заяв
Залежно від завдання і цілі заявника, види юридичного документа можуть бути дуже різними. Якщо Вам потрібно проконсультуватися, чи потрібно заява в тій чи іншій ситуації, рекомендуємо звернутися до нашої нотаріальної контори, і ми детально проконсультуємов Вас в даному питанні.
Засвідчення довіреностей
У тих випадках, коли необхідно передати повноваження однієї особи іншій, слід скласти довіреність. Держава наділила нотаріусів таким правом, як затвердження довіреності.
Засвідчення документів, копій, підписів
Нотаріус завіряє документ або його копію для того, щоб вони отримали юридичну значимість. Нотаріус може засвідчити справжність документа або ж підпис особи.
Допомога в складанні заповітів
А також оформлення спадщини. У всіх питаннях, пов’язаних з оформленням спадщини, Вам допоможе розібратися нотаріус. Вам потрібно просто звернутися в нашу нотаріальну контору і ми надамо Вам професійну консультацію.
Безумовно, це не всі види нотаріальних послуг, які надає наша нотаріальна контора. Вище перераховані базові та найпоширеніші послуги серед громадян. Насправді, список нотаріальних дій, за якими можна звернутися до нотаріуса, значно ширше.

Наша команда:

ТЕТЯНА

Помічник нотаріуса

Шаповаленко Анатолій іванович

Нотаріус

Наталія

Юрист

Приватний нотаріус Шаповаленко Анатолій Іванович:

Якщо у Вас виникла життєва ситуація, в якій потрібна допомога нотаріуса, я зможу надати Вам якісні послуги. У разі необхідності, Ви отримаєте оперативну консультацію. Свою діяльність я здійснюю на підставі Закону України «Про нотаріат» та актуальному законодавстві нашої держави.

Что я могу гарантировать каждому клиенту?

1
Уважне та відповідальне ставлення до роботи. Незалежно від виду нотаріальної послуги і її складності, Ви можете повністю розраховувати на чесність, професіоналізм, законність, конфіденційність, оперативність угоди.
2
Шанобливе ставлення до особистих переконань клієнта. Одним з основних завдань моєї роботи є створення довірчих відносин з клієнтом.
3
Надійний захист. Всі документи, оформлені і засвідчені у нас, стануть для Вас гарантованим помічником в можливих спірних ситуаціях.
4
Відповідальність перед законом. Оскільки я несу персональну відповідальність за свою діяльність, я зацікавлений в тому, щоб надані мною послуги були якісними.
5
Турботу про кожного відвідувача. Ми організували роботу в нашому офісі таким чином, щоб Ви витратили мінімальну кількість часу на вирішення своєї проблеми.

Переваги нашої роботи:

Кожну людину, який планує звернутися за допомогою до нотаріуса, хвилює питання надійності обраної нотаріальної контори. Ми з впевненістю можемо говорити, що до найголовніших переваг нашої нотаріальної контори відносяться:
Щоб переконатися в вищеописаних перевагах нашої роботи, рекомендуємо звернутися за послугами саме в нашу нотаріальну контору. Ми проконсультуємо Вас і успішно вирішимо Ваше питання.

Гарантированная юридическая защита

Абсолютно все документы, оформленные у нашего нотариуса, обладают юридической значимостью. В любой спорной ситуации, удостоверенные у нас документы, факты и права, будут иметь существенное значение в процессе доказывания

Широкий спектр нотариальных действий

Многолетний опыт работы позволяет нам успешно оказывать услуги даже самым требовательным клиентам.

Высокий уровень профессионализма

Частный нотариус безукоризненно следует нормам законодательства, основывает свою деятельность на тщательной проработке любого вопроса, находит выход из самых сложных ситуаций.

Ответственный подход к выполнению задач

Профессиональные качества – важная составляющая деятельности любого специалиста. Однако, кроме них, наш нотариус чтит нормы морали, честен со своими клиентами, действует в соответствии с законом и совестью.

Разумная ценовая политика

Формирование стоимости зависит от вида предоставляемой нотариальной услуги. В любом случае, к каждому клиенту гарантируется индивидуальный подход.

Конфиденциальность

Осуществление своей деятельности на принципах конфиденциальности, оперативности, прозрачности.

Огромный опыт работы

Внушительный запас знаний в нотариальной сфере, позволяет нам помочь людям качественно и быстро.

Решение вопросов, которое полностью устраивает требованиям клиента

Анализ любой поставленной задачи клиентом осуществляется нашим нотариусом досконально. Соответственно, человек, который к нам обратился, остаётся довольным оказанными услугами.

Наши клиенты всегда
остаются довольны!

Подробней о наших услугах:

Если вы хотите узнать более подробно о наших услугах, Вы можете детально ознакомиться с их описанием в нашем блоге

Оформление доверенностей

Оформление доверенностей является одной из самых популярных нотариальных услуг. Даже люди без соответствующего юридического образования, имеют хотя бы минимальное представление о доверенности. С помощью данного документа, одно лицо может уполномочить другое на совершение каких-либо действий или представление своих интересов.
Подробнее >>

Оформлення спадщини та заповіту
Согласно законодательству Украины, наследованием является переход всех прав лица после смерти, а также его обязанностей к наследнику (наследникам). Способы наследования закреплены в Гражданском кодексе Украины. Так, наследовать возможно по закону или на основании составленного наследодателем завещания.

Сертификация нотариуса:​

Нотариус Шаповаленко Анатолий Иванович регулярно повышает свою квалификацию не только самостоятельно, но и посещая специализированные семинары и курсы. Поэтому мы всегда в курсе последних изменений в законодательстве.​

Контакты

Если Вам необходимы профессиональные услуги нотариуса, Вы можете позвонить нам по указанным номерам, записаться на приём и приехать в офис. Мы с особой ответственностью и доброжелательностью решим Ваш вопрос, оставив только хорошее впечатление о деятельности нашей нотариальной конторы.

г. Киев,
ул. Бульварно-Кудрявская 35,
оф.1
пн-пт 10.00-17.00

notarius@shapovalenko.kiev.ua

(044) 484-16-76
(067) 379-12-11
(066) 450-17-10